home Inne Jakie protezy można umieścić w powiększanych piersiach?

Jakie protezy można umieścić w powiększanych piersiach?

Decyzja o powiększeniu piersi to jedynie pierwszy, niewielki krok do faktycznego zrealizowania celu. Biorąc pod uwagę różnorodność protez oferowanych na rynku, trzeba poświęcić sporo uwagi, aby dobrze wybrać i nie mieć co do tego wyboru wątpliwości. Powiększanie biustu wiąże się z ingerencją w ciało wraz z umieszczeniem w nim ciała obcego. Warto zadbać, aby to ciało obce było najwyższej jakości.

Najpopularniejsze protezy

Udając się do lekarza specjalisty na konsultację odnośnie do powiększenia naszego biustu, warto zapytać o rodzaje oferowanych przez klinikę protez. Zwykle w takiej ofercie znajdują się protezy gładkie, które, jak sama nazwa wskazuje, są z wierzchu całkowicie gładkie, można je założyć, wykonując stosunkowo małe cięcie i nie ma ryzyka, że przyrosną do tkanek ciała. Drugim rodzajem protez są implanty teksturowane, które są w tej chwili stosowane najczęściej na świecie. Do ich zalet należy przede wszystkim najłatwiejsze dostosowanie się do ciała dzięki ich nierównej powłoce. Niestety ich aplikacja wiąże się z większym ryzykiem krwiaka, infekcji oraz większej blizny. Istnieją również protezy silikonowe i solne. Szczegóły znajdziecie na https://www.lineacorporis.pl/operacje-plastyczne-dla-kobiet/powiekszanie-piersi.

Powiększanie biustu i możliwe komplikacje

Operacja powiększania piersi jest operacją estetyczną, której komplikacje występują niezwykle rzadko. Można do nich zaliczyć krwiaka, który będzie wymagał reoperacji, powstawanie torebki obkurczającej się wokół protezy oraz zaburzenia czuciowe wokół otoczek. Innymi komplikacjami, czy też powikłaniami pooperacyjnymi można nazwać zbyt długie gojenie się ran, czy też powstawanie zgrubień w miejscu blizn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *